"Geeks on Wheels" on üritus, mille raames Microsofti Partnertudengid ja MUG.ee liikmed veerevad kohale Eesti erinevatesse koolidesse ning tutvustavad kõige uuemaid ja vingemaid tehnoloogiaid.

kolmapäev, 29. märts 2017

Nohikud on jälle teel - Rapla Ühisgümnaasium

Ratastel nohikud veerevad taas mööda Eestimaad! Seekord on küll kuue kooli asemel plaanis külastada viit, aga see-eest on meil üliäge tiim, kellega üheskoos lastele rõõmu ja teadmisi tuua.

Tuuri esimene päev on selja taga. Nohikud käisid esimesena Rapla Ühisgümnaasiumis, kus meid võeti väga lahkelt ja sõbralikult vastu. Selleks tuuriks on meil planeeritud kolm laborit - riistvara, programmeerimise ja tarkvara&küberturvalisuse laborid. Raplas olid laborites osalejad gümnasistid, kuid aulas said demoseadmeid näppida ja Xbox One'iga "Just Dance'i" mängida kõik soovijad.

Aulas käiski terve päev kõva melu - tantsuhoos olid nii suured kui väikesed ja päeva lõpus sai maha peetud vinge tantsuvõistlus, mille auhinnad olid magusad - sponsorite poolt välja pandud joogipudelid, hiirematid, T-särgid ja akupangad. Samuti oli aulas terve päeva väljas laud muu pisema nänniga ja laud demoseadmetega, mis lastele palju rõõmu tõi.

Homme suundume juba Vääna Mõisakooli, et korraldada järgmistele lastele vinge tegevust täis päev.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar