"Geeks on Wheels" on üritus, mille raames Microsofti Partnertudengid ja MUG.ee liikmed veerevad kohale Eesti erinevatesse koolidesse ning tutvustavad kõige uuemaid ja vingemaid tehnoloogiaid.

esmaspäev, 10. aprill 2017

Konguta Kool

Tuuri viimasel päeval võeti meid lahkelt vastu teisel pool Võrtsjärve Konguta Koolis. Koolimaja oli pisike, kuid äärmiselt külalislahke ja nohikud tundsid end tuuri lõpetuseks väga mugavalt ja koduselt.

Terve tuuri on meid ringi sõidutanud Nissan Leafid ning tuuri sponsoreerinud Microsoft, Helmes, LHV, Photopoint, ITL, Tallink ja Taxify. Oleme kõigile sponsoritele supertänulikud, kuna nendeta poleks nohikute tuur võimalik olnud. Lastele meeldisid väga kõik auhinnad, mida sponsorite poolt välja saime jagada (laborites õigete vastuste eest ja aulas Xboxi tantsuvõistluste eest) ning huviga uuriti ka väljapandud infovoldikuid. Isegi õpetajad astusid nännilauale ligi, et sealt üht-teist lugemiseks võtta.

Kõik nohikud tänavad südamest kõiki koole toreda vastuvõtu eest ja sponsoreid lahke toetuse eest ning me loodame, et järgmine tuur tuleb vähemalt sama vinge, kui mitte vingemgi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar