"Geeks on Wheels" on üritus, mille raames Microsofti Partnertudengid ja MUG.ee liikmed veerevad kohale Eesti erinevatesse koolidesse ning tutvustavad kõige uuemaid ja vingemaid tehnoloogiaid.

esmaspäev, 21. jaanuar 2013

Päev Haapsalus

Päev on täies hoos! Xboxid on soojad, tabletitel näpujäljed peal ja õpilaste pead IT tarkust täis. Geeksid on söönud ja pakatuvad energiast. Valmistame ette järjekordset Kinecti võistlust.  

Fun is that way

Päevakava algas tavapäraselt. Vaatasime üle ruumid, seadsime üles tehnika ja tegelesime organisatoorsete küsimustega. Kui kell lõi 10, oli aeg alustada sissejuhtava osaga, kus õpilased said teada kes me oleme, kust me tuleme ja mida me siin üldse teeme. Peale seda suundusid enamus riistvara laborisse arvuti sisemust uurima ja Windows 8 installeerimisega tutvust tegema, kuid inimesi jätkus ka seadmetega tutvumiseks ja Kinectiga mängimiseks.

Tehnika poole pealt on meil üles seatud 4 tabletit/ultrabooki, 6 uhiuut nutitelefoni ja 3 Xboxiga mängimise kohta. Kinecti on võimalik katsetada nii all fuajees kui ka üleval suuremas klassis, kus lisaks Kinectile on üles seatud ka tavaline pultidega Xbox Halo 4 mängimiseks. KHK õpilased olge julgemad ning tulge Xboxi mängima :)...Xbox seisab fuajees vahepeal isegi tühjana.

Kinect on vaba!! Kõik MÄNGIMA

Kui fuajees on inimesed veidi tagasihoidlikumad, siis teises ruumis käib mängimine täies hoos. Keerutatakse hoogsalt puusi ja nii mõneski pealtnäha tagasihoidlikus õpilases on avaldunud tõeline tantsulõvi. Kinect ja Dance Central teevad imesid :)


Kinecti võistlus kogub tuure

Tantsulõvid hoos

Huvilisi on palju

Õpilased on rahul

Halo 4

Fuajees ei lasta ka Kinectil kaua puhata

Õnnelikud võitjad

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar